top of page

Biz Kimiz?

Ulaşım sektörüne yıllarını veren Kurucu Müdür Özkan Ağ tarafından 2010 yılında kurulup halkın ilgisiyle giderek büyüyen ve Elazığ, Tunceli, Erzincan bölgesinde ulaşım ve havalimanı transferi hizmeti veren kocaman bir aileyiz.

Sizlerle varız...

Taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getiren firmamız düzenli aralıklarla araçlarını yenileyerek son model araçlarımızla ve güler yüzlü personellerimizle siz değerli yolcularımıza daha konforlu bir yolculuk yaşatmayı amaçlamaktadır.

Elazığ - Havalimanı (EZS) - Kovancılar - Tunceli - Pülümür - Erzincan - Havalimanı (ERC) arası tarifeli ve tarifesiz, arızi ve mekik seferleriyle ve bunun yanında özel günleriniz ve gezileriniz için grup yolcu taşımacılığı ile merkez, havalimanı ve otogar servislerimizle hizmetinizdeyiz.

"Sizlerle Varız" sloganıyla yola çıktık, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Vip Tuncelililer Araç Filosu.jpg
Vip Tuncelililer Havalimanı.jpg

Tek Resmi Havalimanı Transferi

 

Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından yetkilendirilmiş tek resmi ulaşım firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Saati fark etmeksizin her uçak iniş ve kalkışlarında biz de havalimanında sizleri bekliyoruz.

Gece Gündüz Demeden...

 

2010 yılından beri gece gündüz demeden, yaz kış bilmeden sizleri uçaklarınıza ve gideceğiniz yere ulaştırmak için çabalıyoruz. Her gün kendimizi geliştiriyor ve sizlerin görüşlerini değerlendiriyoruz. Bu yoldaki yolculuğumuza eşlik ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ederiz.

Vip Tuncelililer Özkan Ağ 2013_edited.jpg
bottom of page